1987 yılından beri şirketimiz farklı türde ürünlerle ilgili ticari faaliyetlerini başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. Kimyasal ham madde tedariği ile başlayan bu süreçte şirketimiz daha sonra ülkemizin en büyük sanayi kuruluşları ile çalışmaya başlamıştır.

Şirketimiz oluklu mukavva sektörünün ihtiyaç duyduğu nişasta tutkalı ürünleri için yetkili bayii ve ihracatçısı olarakticaret hayatını devam ettirmektedir. Nişkoz Coragum (hazır nişasta tutkalı) Nişkoz Bond (modifiye mısır nişastası), konsantre nişasta tutkalı oluklu mukavva sektörü için üretilen başlıca ürünlerdir. İyi organize olmuş , deneyimli pazarlama ekibimizle ve teknik ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.

Son yıllarda, besicilik sektörünün ve tavuk yetiştirme çiftliklerinin ihtiyaç duyduğu yem katkı maddeleri tedarikçiliği ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu alanda ülkenin önde gelen üreticileri ile çalışmaktayız. Dikalsiyum fosfat (DCP) , monokalsiyum fosfat (MCP) , monodikalsiyum fosfat (MDCP) gibi ihtiyaç duyulan ürünlerle müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Ayrıca bu sektörde ihtiyaç duyulan asit yağ , yemlik soya küspesi , mısır glüteni gibi ürünlerin ihracatlarımda yapmaktayız.

Pandispanya keki, toz yumurta ,kabartma tozu gıda grubu ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Birçok alanda hammadde veya katkı maddesi olarak kullanılan fosforik asit, sodyum asit pirofosfat (SAPP) ,sodyum tripolifosfat (STTP) gibi ürünlerlede müşterilerimizin farklı alanlardaki ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.